قهوه سبز


قهوه سبز فواید بسیاری دارد. برای کاهش وزن در روندی سالم و بدون مضرات کار خود را انجام می‌دهد.مقدار بالای کلوروژنیک اسید در قهوه سبز به کم شدن چربی بدن توسط افزایش سوخت و ساز بدن و استفاده از چربی ذخیره شده در بدن کمک می‌کند.
تحقیقات نشان دادند که کلوروژنیک اسید موجود در قهوه سبز 45درصد به کاهش جذب چربی‌ای که در غذای مصرفی وجود دارد و تحریک متابولیسم کمک می‌کند.آنتی اکسیدان اصلی در عصاره قهوه سبز یعنی اسید کلوروژنیک، در آزاد شدن آنزیم G6P به وجود می‌آید که به طور محسوسی در تعادل قند خون نقش اساسی ایفا می‌کند، در نتیجه برای دیابتی‌ها دریافت این مکمل می‌توانددانه قهوه سبز توسط پزشکان نیز توصیه می‌شود، به شرطی که به موارد زیر توجه کنید: 

  • توجه :از دست دادن بیشتر از 9 کیلوگرم درهر ماه به سلامت شما آسیب میرساند.
  • غذا خوردن را فراموش نکنید. روزی 3 وعده غذا بخورید.
  • ورزش خود را ادامه دهید.
  • هر دانه قهوه را به عنوان قهوه سبز برای کاهش وزن نمی توان استفاده کرد.

فواید قهوه سبزبرای سلامت و تندرستی:

 

عصاره قهوه سبز از جذب شدن قند درون نشاسته غذاها جلوگیری می‌کند همچنین کالری دریافتی را به خصوص بعد از خوردن غذا کاهش می‌دهد. از طریق جلوگیری از جذب گلوکز، هم BMIو هم چربی بدن کاهش پیدا خواهد کرد. همچنین اسید کلوروژنیک از جذب چربی در روده جلوگیری می‌کند و متابولیسم چربی را در کبد افزایش می‌دهد. دانه قهوه سبز اشتها را کم می‌کند، متابولیسم را افزایش می‌دهد و چربی سوزی را سریع تر می‌کند. با سوزاندن چربی، عضله ها به طور طبیعی بیشتر مشخص می‌شوند و البته قهوه سبز به دفع سموم بدن کمک می‌کند. همچنین دیابتی‌ها می‌توانند از کاهش وزن ‌شان که با استفاده از قهوه سبز به وجود می‌آید فواید زیادی ببرند. اسید کلوروژنیک، ترکیب اصلی قهوه سبز،یک آنتی اکسیدن طبیعی بسیار قوی است که با رادیکال‌های آزاد موجود در خون می‌جنگد. تاثیر آن روی روند پیری و بهتر شدن جریان خون و سفت شدن ماهیچه‌ها است. برای اطلاعات بیشتر "قهوه سبز" را در اینترنت جستجو کنید. قهوه سبز برای لاغری، کبد چرب، کاهش قند خون و شادابی پوست تجویز میشود. خانمهای شیرده و بارداربه علت عوارض اثبات نشده استفاده نکنند.

روش استفاده:

دانه آسیاب نشده: برای هر لیوان یک یا دو قاشق غذاخوری ( با توجه به سلیقه شما) را با یک لیوان آب سرد در داخل ظرف بریزید(شیرجوش) وسپس روی گاز قرار دهید وبه مدت یک تا دو دقیقه بجوشانید، گاز را خاموش کرده و بعد از پنج دقیقه با تفاله گیر دانه را از نوشیدنی جدا کنید و میل کنید.

دانه آسیاب شده: دانه ها را پودر نکنید، نیم خورد کنید.برای بهترین بازدهی هر دانه به 4 تا 6 قطعه تبدیل شود و بدونه جوشاندن همانند چای دم کنید و میل کنید.

 جهت ارسال به سراسر ایران  مبلغ 18000 تومان به فاکتور اضافه خواهد شد.

نمایش:
مرتب کردن براساس:

قهوه سبز هندوراس مخصوص کاهش وزن 400 گرم

هر قهوه ای را به عنوان قهوه سبز جهت لاغری نمی توان استفاده کرد.   قهوه سبز هندوراس با اسید ک..

95,000 تومان